Suyun Vücutta ki Önemi ve Sporcu İçecekleri

Detay

4 Adet Detoks Tarifi

Özellikle yazın sonlarına doğru ve kışın ilk ayların da fazlasıyla yağlanan vücutlarımızı "detoks" yöntemlerini kullanarak hem yağ yakmayı kolaylaştıran hem de toksinlerden arındıran 4 adet detoks tarifini sizler için paylaşıyoruz.

Detay

Kerevizin Faydaları

Özellikle A ve K vitaminleri açısından yüksek miktar da oldukça zengin olan kerevizin faydaları bu satırlara yazmakla bitmez. Bunlardan bazılarını sizler için derleyip, aşağı da sıraladık.

Detay

Güne Güçlü Kahvaltı İle Başlayın

Hızlı enerji diyetini hem evde hemde iş yerinde rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Diyete başlamadan önce beslenme programını inceleyin. Haftalık yemek listesini çıkarın. Kolay tarifler olduğu için akşamdan hazırlayıp ertesi gün iş yerine görürebilirsiniz. Öğün atlamak, yemek miktarını aşmak yada azaltmak gibi hatalar yapmayın.

Detay

Az Kalori Çok Enerji

Kendinizi sürekli yorgun ve halsiz mi hissediyorsunuz? Üstelik fazla kilolarla da başedemiyorsunuz. Sağlıklı beslenme trendi giderek yükselen bir grafik çiziyor. Duyarsız kalmayın! Şikayetlerinizi hızlı enerji diyeti ve egzersizle çözümleyebilirsiniz. Düşük kalorili ve yüksek enerji sağlayan besinlerden oluşan bu diyet programı hem yorgunluğu giderip zindelik kazandırıyor, hem de 15 günde 2 ile 4 kilo vererek fazla kilolardan kurtulmanızı sağlıyor.

Detay

Menopoz Dönemi

Öncelikle menopoz sıkıntıları ve hormon takviye tedavisi hakkında geniş bilgi edinin. Doktorunuza danışıp gerekli tahlilleri yaptırdıktan sonra menopoz bulguları sizi rahatsız etmiyorsa menopozu doğal yöntemlerle geçirmeye özen gösterin.

Detay